Koruyucu Aileler ile Kahvaltı Programı

     Sayın Valimiz Fahri Meral, İl Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen koruyucu aileler ile kahvaltı programında koruyucu aileler ve çocukları ile bir araya geldi.
 
     04 Şubat 2018 Pazar günü saat 10.00’ da Polis evinde gerçekleştirilen programa; Sayın Valimiz Fahri Meral ve eşleri Hanımefendi Zehra Meral, Garnizon Komutanı Yurdakul Kazım Türkmen, Belediye Başkan Vekili Abdullah Bağırgan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Servet Türegün, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, koruyucu aileler, koruyucu aile çocukları ve koruyucu aile olmak için sırada bekleyen aileler katıldılar.
 
     Koruyucu aileler ve koruyucu aile çocukları ile yapılan tanışma ve kaynaşma programında Vali Meral, masaları dolaşarak ailelerle ve çocukları ile tek tek ilgilenerek aileler hakkında İl Müdürümüz Servet Türegün’den bilgiler aldı.
 
     Manevi değeri yüksek olan bu görevi üstlenen koruyucu ailelerimize çocuklarımızın yetiştirilmesindeki önemli katkılarından dolayı teşekkür eden Vali Meral, “İnşallah bundan sonra da ailelerimizin katkılarıyla koruyucu aile sayımızı arttırmaya devam edeceğiz” dedi.
 
     Tanışma ve kaynaşma amacı taşıyan programda, aileler birbirleriyle tanışırken çocuklarda kendi aralarında oyunlar oynadılar. Sayın Valimiz Fahri Meral ve eşleri Hanımefendi Zehra Meral çocukların sevinçlerini paylaşarak aileleriyle birlikte günün anısına resim çektirdiler.